Protetyka stomatologiczna Gdańsk

Od wielu lat zapewniamy naszym pacjentom możliwość wyboru z pełnej gamy uzupełnień protetycznych. Stosowane w naszych gabinetach korony zębów i mosty posiadają indywidualnie dobrany kolor odtwarzający w sposób naturalny kolorystykę zębów własnych pacjentów.
Korony i mosty to komfortowe uzupełnienie braków zębów doskonale imitujące naturalne zęby zarówno estetycznie jak i funkcjonalnie. Korony zębów wykonujemy w przypadku, gdy pacjent posiada własny mocny korzeń zęba. Korony zabezpieczają pozostałą cześć zęba przed dalszym zniszczeniem oraz równocześnie spełniają funkcję i kształt naturalnych zębów.

Uzupełnienie braku zębów – Korony i mosty zębowe

W Stomatologia Podralscy stosujemy korony zębów pełnoceramiczne oraz kompozytowe: napalane, tłoczone, na podbudowie z cyrkonu, nie zawierające metalu. Wykonywane przez nas korony poza funkcją estetyczną pełnią również rolę zabezpieczającą ząb przed złamaniem po leczeniu kanałowym, a także przy rehabilitacji protetycznej, gdy inne rozwiązania nie są już wskazane ze względu na zbyt duże zniszczenie zęba.