Doświadczony zespół

Nasi stomatolodzy

Andrzej Podralski

Andrzej Podralski

Lekarz Stomatolog

Lekarz stomatolog – właściciel praktyki. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W gabinetach stomatologicznych Podralscy zajmuje się głównie implantologią, chirurgią stomatologiczną i endodoncją. Swoje umiejętności zdobywał w wielu renomowanych ośrodkach implantologicznych oraz biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wprowadził do swojej praktyki mikroskop stomatologiczny wykorzystywany przy leczeniu kanałowym. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług w gabinetach na bieżąco wprowadza nowoczesne metody leczenia.

Anna Podlewska

Anna Podlewska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w: stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji czyli leczeniu małych pacjentów oraz stomatologii estetycznej. Charakteryzuje ją wysoka empatia, cierpliwość oraz profesjonalizm. Zawsze uśmiechnięta,przekazuje pacjentom pozytywną energię

 Beata Mickiewicz-Podralska

Beata Mickiewicz-Podralska

Lekarz Stomatolog

Łukasz Wojtyński

Łukasz Wojtyński

Lekarz Stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku Specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji czyli specjalistycznym leczeniu kanałowym zębów (leczy najtrudniejsze przypadki łącznie z usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów), stomatologii estetycznej oraz protetyce na zębach i implantach. Stale podnosi swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i sympozjach. Charakteryzuje go wysoka empatia, cierpliwość, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Zadowolenie i uśmiech pacjentów to dla niego największa nagroda a także motywacja do dalszej pracy.

Anita Wronkowska

Anita Wronkowska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką oraz leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Swoją
wiedzę i umiejętności podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Kompleksowo planuje leczenie uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta, dba o jego komfort w trakcie leczenia i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

Magdalena Żółtak-Staroń

Magdalena Żółtak-Staroń

Lekarz Stomatolog

Absolwentka AMG i późniejszy nauczyciel akademicki Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej,gdzie uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Bogate doświadczenie zdobyła w czasie wieloletniej pracy w AMG oraz praktyce prywatnej.

Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi,implantoprotetycznymi,endodontycznymi oraz stomatologią estetyczną. Umiejętności rozwija regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Potwierdzeniem kunsztu zawodowego są fascynujące rezultaty pracy i liczne grono zadowolonych pacjentów.

Zuzanna Toczko

Zuzanna Toczko

Lekarz Stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem, jak również wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki.
Nauczyiel akademicki w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, stąd również zamiłowanie do pracy z małym pacjentem.
Aktywnie uczestniczy w kursach,szkoleniach i konferencjach z zakresu nowoczesnej stomatologii.