Doświadczony zespół

Nasi stomatolodzy

Andrzej Podralski

Andrzej Podralski

Lekarz Stomatolog

Lekarz stomatolog – właściciel praktyki. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W gabinetach stomatologicznych Podralscy zajmuje się głównie implantologią, chirurgią stomatologiczną i endodoncją. Swoje umiejętności zdobywał w wielu renomowanych ośrodkach implantologicznych oraz biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wprowadził do swojej praktyki mikroskop stomatologiczny wykorzystywany przy leczeniu kanałowym. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług w gabinetach na bieżąco wprowadza nowoczesne metody leczenia.
Anna Podlewska

Anna Podlewska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w: stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji czyli leczeniu małych pacjentów oraz stomatologii estetycznej. Charakteryzuje ją wysoka empatia, cierpliwość oraz profesjonalizm. Zawsze uśmiechnięta, przekazuje pacjentom pozytywną energię.

Łukasz Wojtyński

Łukasz Wojtyński

Lekarz Stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji czyli specjalistycznym leczeniu kanałowym zębów (leczy najtrudniejsze przypadki łącznie z usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów), stomatologii estetycznej oraz protetyce na zębach i implantach. Stale podnosi swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i sympozjach. Charakteryzuje go wysoka empatia, cierpliwość, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Zadowolenie i uśmiech pacjentów to dla niego największa nagroda a także motywacja do dalszej pracy.

Anita Wronkowska

Anita Wronkowska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką oraz leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Swoją
wiedzę i umiejętności podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Kompleksowo planuje leczenie uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta, dba o jego komfort w trakcie leczenia i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.
Magdalena Żółtak-Staroń

Magdalena Żółtak-Staroń

Lekarz Stomatolog

Absolwentka AMG i późniejszy nauczyciel akademicki Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej, gdzie uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Bogate doświadczenie zdobyła w czasie wieloletniej pracy w AMG oraz praktyce prywatnej.

Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi, implantoprotetycznymi, endodontycznymi oraz stomatologią estetyczną. Umiejętności rozwija regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Potwierdzeniem kunsztu zawodowego są fascynujące rezultaty pracy i liczne grono zadowolonych pacjentów.

Zuzanna Toczko

Zuzanna Toczko

Lekarz Stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem, jak również wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki.
Nauczyciel akademicki w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, stąd również zamiłowanie do pracy z małym pacjentem.
Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu nowoczesnej stomatologii.