USŁUGI STOMATOLOGICZNE

Odbudowa złamanego i ukruszonego zęba Gdańsk

Stomatologia Podralscy z Gdańska wykorzystuje sprawdzone rozwiązania do odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zarówno zębów przednich, jak i bocznych. Dzięki współczesnym osiągnięciom i możliwościom nowoczesnej stomatologii zapewniamy trwałość takiego leczenia.

ESTETYKA STOMATOLOGICZNA

Co stosujemy do odbudowy koron złamanych zębów?

Dla każdego z naszych pacjentów ustalamy indywidualny plan zabiegu poprzedzony dokładną diagnostyką. W każdej indywidualnej propozycji leczenia gwarantujemy dobór rozwiązania najbardziej oszczędzającego naturalne tkanki. Taki sposób odbudowy złamanych zębów daje zarazem najlepszy efekt estetyczny jak zdrowotny. Przeprowadzane przez nas zabiegi i materiały idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, co pozwala pacjentom ponownie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Ostateczny wybór metody najbardziej efektywnego odtworzenia złamanego zęba zależy od stanu zęba, czy też zębów, które maja być odbudowane. U pacjentów, którzy maja duże uszkodzenia zębów przy odtworzeniu naturalnego kształtu i koloru zęba stosujemy licówki porcelanowe, onlaye kompozytowe lub korony porcelanowe wykonane z cerkonu.

Korony cyrkonowe wraz z wkładem koronowo-korzeniowym

Często musi to być poprzedzone leczeniem kanałowym – w przypadku, gdy złamanie korony zęba jest bardziej rozległe i przechodzi przez miazgę, licówki – w przypadku przednich zębów, gdzie wymagana jest doskonała estetyka. W naszym gabinecie indywidualny plan zabiegów umożliwiających odtworzenia zęba ma zapewnić pacjentowi najlepszy efekt estetyczny, który będzie idealnie oddawał naturalny kształt i kolor zęba, ale również pełnił pełną funkcjonalność, tak jak w przypadku naturalnych zębów.

Inlaye i onlaye kompozytowe

Są to bardzo trwałe i skuteczne odbudowy. Pozwalają ochronić pozostałe tkanki zęba i jednocześnie doskonale go wzmacniają.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA GDAŃSK

Czym się zajmujemy?

W zakresie stomatologii estetycznej znajdują się zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uzębienia, takie jak skaling i piaskowanie, czy też zakładanie licówek. Współcześnie stosowane metody, wysokiej jakości materiały i rozwinięta technologia sprawiają, że dziś coraz więcej ludzi może cieszyć się pięknym uśmiechem. W ramach zabiegów oferowanych w naszym gabinecie mogą Państwo skorygować kształt, wielkość i kolor uzębienia. 

Stomatologia estetyczna jest dziedziną łączącą w sobie elementy innych dziedzin obejmujących m.in. ortodoncję czy też protetykę. Jako że jej popularność dopiero zaczyna rosnąć, szczególnie ważne jest skorzystanie z usług zaufanego, renomowanego gabinetu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą stomatologii estetycznej, jaką dla Państwa przygotowaliśmy

Jesteś zainteresowany estetyką stomatologiczną?

Zadzwoń albo napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania

NAJLEPSZY DENTYSTA W GDAŃSKU

Opinie pacjentów dotyczące centrum stomatologicznego Podralscy Gdańsk

Dr Magda jest fantastyczna ! Od wielu lat dba o mój uśmiech i zawsze jest perfekcyjnie!
JOANNA NOWAK
Polecam Wszystkim – świetny dentysta. Jestem bardzo zadowolona z efektu – pełen profesjonalizm 🙂
XYMENA JASTROWSKA
Zawsze punktualnie, prawie bezboleśnie 😉,Polecam w 100 %
ROMAN ODRZYWOLSKI

ESTETYKA STOMATOLOGICZNA

Stomatologia estetyczna zębów Gdańsk

Jesteśmy od wielu lat pionierami we wdrażaniu nowości i rozwiązań stomatologii estetycznej. Jako dziedzina stomatologii, kojarzona jest głównie z pięknymi zębami, jednak na estetyczny uśmiech składa się wiele elementów. W naszym gabinecie skutecznie działamy w szerokim obszarze dążenia do kanonów pięknego uśmiechu. 

W celu osiągnięcia wspaniałego uśmiechu naszych pacjentów przygotowujemy indywidualny plan leczenia i rozważamy przebudowę lub odbudowę linii uśmiechu oraz długości i kształtu wszystkich zębów w łuku, w stosunku do wargi górnej i dolnej, by przywrócić harmonię wyglądu oraz prawidłową funkcję narządu żucia. Zgodnie z ustalonym indywidualnym planem leczenia każdego pacjenta wykonujemy odbudowy estetyczne wielu zębów, czy też pojedynczych, za pomocą materiałów kompozytowych lub stosując metody protetyczne pod postacią licówek i koron porcelanowych.

Stosujemy najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej, zapewniające długotrwałe efekty:

  • poprawiamy i korygujemy kształt zębów,
  • zamykamy przerwy miedzyzębowe,
  • likwidujemy przebarwienia,
  • korygujemy nieprawidłowe ustawienie zębów.

Wszystkie zabiegi wykonujemy, stosując trwałe najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie pięknego efektu estetycznego. 

ESTETYKA STOMATOLOGICZNA

Zabiegi stomatologi estetycznej – cennik

Świadczymy pełen zakres kompleksowych usług w naszych gabinetach, które pozwalają w każdym wieku pacjenta osiągnąć piękny uśmiech i utrzymać go przez całe życie.

KONTAKT

Umów się na wizytę

Dr Magda jest fantastyczna ! Od wielu lat dba o mój uśmiech i zawsze jest perfekcyjnie!

Skarżyńskiego 3A
Gdańsk 80-463
Rzeczpospolitej 4D
Gdańsk 80-369