Protetyka stomatologiczna Gdańsk

Po utracie zębów naturalnych lub ich obszernym uszkodzeniu istnieje możliwość odtworzenia ich pierwotnego stanu dzięki umiejętnościom z zakresu protetyki stomatologicznej. Wyróżnia ona stałe i ruchome uzupełnienia protetyczne zębów. W naszym gabinecie od wielu lat zajmujemy się protetyką stomatologiczną i zapewniamy pacjentom możliwość wyboru z pełnej gamy uzupełnień protetycznych. Stosowane w naszych gabinetach korony zębów i mosty posiadają indywidualnie dobrany kolor odtwarzający w sposób naturalny kolorystykę zębów własnych pacjentów.

Korony zębowe i mosty protetyczne to komfortowe uzupełnienie braków zębów doskonale imitujące naturalne zęby zarówno estetycznie jak i funkcjonalnie. Korony zębów wykonujemy w przypadku, gdy pacjent posiada własny mocny korzeń zęba. Korony zabezpieczają pozostałą cześć zęba przed dalszym zniszczeniem oraz równocześnie spełniają funkcję naturalnych zębów i zachowują ich kształt.

Uzupełnienie braku zębów – Korony i mosty zębowe

Rozwijająca się technologia stomatologiczna w zakresie protetyki, umożliwia obecnie osiągnięcie idealnie dopasowanych protez zębowych. Dzięki temu  uzupełnienia protetyczne nie różnią się od naturalnych zębów i trudno wskazać je w obecności zębów stałych. W Stomatologia Podralscy w Gdańsku stosujemy korony zębów pełnoceramiczne oraz kompozytowe: napalane, tłoczone, na podbudowie z cyrkonu, niezawierające metalu. Wykonywane przez nas korony poza funkcją estetyczną pełnią również rolę zabezpieczającą ząb przed złamaniem po leczeniu kanałowym, a także przy rehabilitacji protetycznej, gdy inne rozwiązania nie są już wskazane ze względu na zbyt duże zniszczenie zęba.

Protetyka stomatologiczna w naszych gabinetach w Gdańsku to szansa na nowy piękny i zdrowy uśmiech. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, które są w pełni bezpieczne i będą służyć przez wiele lat.