USŁUGI STOMATOLOGICZNE

Wybielanie zębów Gdańsk

Piękny uśmiech najczęściej kojarzy nam się z ładnymi, prostymi i przede wszystkim białymi zębami. Przeprowadzając zabiegi wybielania zębów od wielu lat, pozyskaliśmy niezbędne doświadczenie w jego prawidłowym wykonywaniu. Nasze umiejętności i stosowane metody pozwalają na osiąganie najlepszych efektów. 

WYBIELANIE ZĘBÓW 

Lampa i żel firmy BEYOND™

W naszych gabinetach oferujemy skuteczny, w pełni bezpieczny i wygodny system gabinetowego wybielania zębów. Do wybielania zębów wykorzystujemy lampę i żel firmy BEYOND™.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Zabieg wybielanie zębów żelem Beyond

Wybielanie BEYOND™ Beyond należy do jednego z najbardziej popularnych systemów wybielania zębów na świecie. Nasza lampa wybielająca zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący dostępny na rynku. Użycie „zimnego światła” powoduje, że zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych. Jest to zabieg szybki i zarazem bardzo skuteczny i bardzo często preferowany przez naszych pacjentów. Przez lata pijemy kawę lub herbatę, spożywamy kolorowe jedzenie czy palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę są trudne do usunięcia w zwykły sposób. Zabieg wybielania BEYOND™ jest jednorazowy i polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowanie go przez światło akceleratora.

Żel wybielający

Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru (H202) oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości zębów po zabiegu wybielania. Żel wybielający znajduje się w dwukomorowej strzykawce wraz z żelem katalizującym, który po nałożeniu na zęby zostaje zmieszany z H202, a pod wpływem światła z akceleratora BEYOND™ zwiększa częstotliwość absorpcji żelu wybielającego przez szkliwo. Opisując to w jak najprostszy sposób, światło emitowane przez akcelerator znacznie przyśpiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. Powoduje to błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa około 45 minut.

Jesteś zainteresowany wybielaniem zębów w Gdańsku?

Zadzwoń albo napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania

WYBIELANIE ZĘBÓW 

Cennik

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, co potwierdzają liczne badania naukowe wykonane na przestrzeni lat. Zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” na przebarwienia, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od oczekiwań oraz trybu życiu pacjenta. Efekt wybielania pozostaje widoczny przez minimum 2 lata.

NAJLEPSZY DENTYSTA W GDAŃSKU

Opinie pacjentów dotyczące centrum stomatologicznego Podralscy Gdańsk

Dr Magda jest fantastyczna ! Od wielu lat dba o mój uśmiech i zawsze jest perfekcyjnie!
JOANNA NOWAK
Polecam Wszystkim – świetny dentysta. Jestem bardzo zadowolona z efektu – pełen profesjonalizm 🙂
XYMENA JASTROWSKA
Zawsze punktualnie, prawie bezboleśnie 😉,Polecam w 100 %
ROMAN ODRZYWOLSKI