Implanty zębów Gdańsk

W naszych gabinetach wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze systemy implantologiczne ze stopów tytanu o połączeniu stożkowym firm NeoBiotech oraz CWM Medical, które zawsze odpowiednio dobieramy do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także w zależności od skomplikowania przypadku i możliwości pacjenta.

Czym jest implantologia?

Implantologia to najlepsza metoda przywrócenia utraconego zęba, tak aby ostateczny efekt wizualny i zdrowotny był w pełni naturalny. Leczenie implantologiczne polega na wprowadzeniu do kości „protezy korzenia zęba” z tytanu. Po okresie wgajania i integracji implantu zęba z kością, koronę zęba odbudowuje się przy użyciu korony cerkonowej, która jest doskonałą kopią naturalnego zęba.

Zalety implantów zębowych

Zaletą implantów jest, to że organizm ludzki w żaden sposób nie odnajduje w tytanowym wszczepie cech ciała obcego, a tym samym nie wywołuje żadnej reakcji zapalnej ani alergicznej. Dlatego też osoby, które poddały się wszczepieniu implantów stomatologicznych, twierdzą, że stał się on integralną częścią ich organizmu, a obecność wszczepu jest tak naturalna jak posiadanie własnego, stałego zęba.

Implantologia w klinice dentystycznej Podralscy w Gdańsku

Porcelanowy ząb jest idealnie podobny do naturalnego zęba, co wykorzystujemy przy wykonywanych uzupełnieniach protetycznych. Wykonane na implantach uzupełnienia brakujących zębów, pozwalają również na kilku implantach odbudować cały estetyczny i naturalny wygląd zębów oraz piękny uśmiech naszych pacjentów.

Implanty zębowe – nasze metody

W naszym Gabinecie Stomatologicznym Podralscy implanty zębowe stosujemy jako najlepsze rozwiązanie w przypadku: braku pojedynczego zęba, braku kilku zębów, całkowitego braku uzębienia. Pełną diagnostykę oraz wszystkie zabiegi chirurgiczne związane z wszczepieniem implantów wykonujemy bez bólu w naszych gabinetach od wielu lat. Potrafimy skutecznie rozwiązać i zaopatrzyć zarówno proste jak i bardzo skomplikowane przypadki.

Niekiedy leczenie związane z implantami stomatologicznymi wymaga dodatkowych zabiegów, np. odbudowy kości i dłuższego czasu leczenia, ale zawsze efektem końcowym jest przywrócenie funkcji żucia oraz pięknego uśmiechu naszym pacjentom.