Stomatologia zachowawcza zębów Gdańsk

 

Od wielu lat zajmujemy się stomatologią zachowawczą, czyli profilaktyką oraz leczeniem ubytków powstałych na skutek próchnicy, urazów lub starcia zębów. Dzięki kompleksowej diagnostyce istnieje możliwość wczesnego zdiagnozowania i usunięcia próchnicowo zmienionych tkanek zęba, co pozwala uniknąć powikłań w postaci bólu zęba i dyskomfortu w jamie ustnej.

Diagnostyka, wczesne wykrycie oraz rozwiązanie problemów pozwalają naszym pacjentom znacznie dłużej cieszyć się własnymi i naturalnymi zębami. Dysponujemy najnowszymi materiałami kompozytowymi, które pozwalają na odbudowę zębów przednich i tylnych w sposób niezauważalny dla oka, co umożliwia przywrócenie prawidłowej funkcji żucia każdego zęba.
W rozległych odbudowach zębów bocznych wykonujemy rekonstrukcje typu inlay / onlay materiałami kompozytowymi i porcelanowymi, co zapewnia większą trwałość i wytrzymałość zęba, a dodatkowo gwarantuje wspaniały efekt estetyczny. Kompleksowy zakres usług oferowanych w naszych gabinetach pozwala naszym pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.